İNŞAAT

BENİM ŞİRKETİM

Değerli Çalışma Arkadaşlarımız , 
Şirketimizin kuruluşundan bu yana geçen 45 yılı aşkın iş yaşamı boyunca elde ettiği başarılar ile ülkemizin  inşaat sektöründe lider konumuna ulaşmış olması bizlerin haklı gururudur.
 Kurulduğu günden itibaren yasalara, çalışanlarına, tedarikçilerine, işverenlerine, iş ortaklarına bağlılığı temel ilke edinmiş olan şirketimiz; bugün artık ulaştığı konumu itibarı ile ülkenin ve sizlerin yaratmış olduğu bir değer haline gelmiştir.

 

 Günümüzde de yatırımlarını sürdüren, istihdam yaratan ve vergi ödeyen şirketimizin yaratmış olduğu bu değerinin sürdürülebilir şekilde büyütülerek korunması hepimizin görevidir.

IC İçtaş hepimizin şirketidir!

İşlerimizde sürekliliğinin sağlanması ;doğru stratejiler ve hedeflerle desteklenen vizyonun yanı sıra, gerek yönetimimizin gerekse siz değerli çalışanlarımızın şirket çıkarlarımızın korunmasına yönelik göstereceğiniz duyarlılığı ile de yakından ilgilidir.

Amacımız bundan sonra da güvenli, emin adımlarla hedeflerimize doğru ilerlemek olacaktır.

Bu görüş ve düşünceler doğrultusunda şirket çıkarlarımızın korunmasını ve yönetimimize yardımcı olmanızı amaçlayan yeni bir projeyi sizlerin kullanımına sunmaktayız.

“Benim Şirketim” 

Dünya’da birçok kurum ve özel şirket tarafından kullanılan “BKMS®Sistemi” üzerinden şirketimizin değerlerini korumak amacıyla bildirimde bulunarak daha iyi bir gelecek için hep birlikte işinizin korunmasına önemli bir katkı sağlamış olacaksınız.

“BKMS® Sistemi”; bildirim yapan kişinin kimliğinin gizli kalması konusunda güvenilirliği uluslararası sertifikalarla onaylanmış, dünya üzerinde bu konunun garanti altına alındığı web tabanlı bir sistemdir.

Sistemi kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda önemle bilgilerinize sunulmuştur : 

Gizlilik Politikası ve Güvenlik Uygulaması:

Kimliğinizin gizliliği sistem tarafından sağlanmaktadır. Bildirimde bulunurken kimliğinizi açıklamak istemiyorsanız lütfen aşağıdaki uyarılara dikkat ederek bildirim yapınız:

    • İsminizin bilinmesini istemiyorsanız, kişisel bilgilerinizi belirtmeyiniz. Örneğin; adınızı veya bildirimini yaptığınız durum, olay ve kişilerle olan ilişkinizi belirtmeyiniz.
    • Sizinle ilişkilendirilebilecek herhangi bir bilgi vermeyiniz.
    • Internete bağlandığınız sayfanın sağ alt köşesinde güvenliğin sağlandığını gösteren kilit  sembolünün göründüğünden emin olunuz.
    • İsminizi belirtmeden bildirimde bulunmayı seçtiğinizde; gizliliğinizi oluşturmak ve korumak bizzat sizin sorumluluğunuzdadır.
    • Eğer mümkünse, bildirim için şirkete ait bilgisayarları kullanmayınız.
    • Yaptığınız bildirimi ilgililer dışında kimseyle paylaşmayınız.

Bildirim Gönderildikten Sonraki Süreç Nasıl İşlemektedir?

    • Bildirimi alan yetkili kişi sisteme gelen tüm bildirimleri en kısa sürede incelemeye alır.
    • Bildirim, yetkili kişiye ulaştıktan sonra bildiriminizin sisteme ulaştığı ile ilgili olarak size bilgilendirme maili gönderir.
    • Bildirim konusu, içeriği ve eldeki bilgiler gerçekçiliği ve doğruluğu derecesinde incelenir ve gerekli görülürse olay, kişi ve / veya konu hakkında araştırma başlatılır.

Bildirimi yapacağınız link aşağıda dikkatinize sunulmuştur:

*https://www.bkms-system.net/bkwebanon/report/clientInfo?cin=9ic3&language=tur

Bu konuda göstereceğiniz işbirliğiniz ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

IC İçtaş Yönetim Kurulu