IC Holding'e Bakış

IC Holding

1969 yılında temelleri atılan ve bugün bir Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini temelde İnşaat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı, Turizm, Sanayi, Altyapı sektörlerinde sürdürmektedir.; IC Holding stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışına sahiptir.

IC Holding

Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan IC Holding, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.

IC Holding

Sürekli büyüyen ve gelişen kurumsal bir yapı içinde Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren IC Holding son yıllarda başta Rusya, Orta Doğu, Orta Asya ve Avrupa gibi Dünya'nın çeşitli bölgelerinde, özellikle nitelikli müteahhitlik hizmetleri ve orta ölçekli sanayi grubu faaliyetleri olmak üzere birçok proje geçekleştirmektedir.

IC Holding

İbrahim Çeçen Vakfının kurucusu ve IC Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İbrahim Çeçen, hayatının her döneminde eğitimin toplum için taşıdığı önemin bilinciyle hareket etmiş; kendinden sonraki nesillere eğitim alanında daha iyi koşullar sunmayı, ihtiyacı olan ve gelecek vaat eden öğrencilere destek sağlamayı amaç edinmiştir. 

IC Holding

Vakfımızın fikri temeli kurucumuz ve IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İbrahim Çeçen tarafından, öğrenim yılları boyunca tahsilini tamamlamak için verdiği mücadele sırasında atılmıştır.