SANAYİ

ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

 

Yüksek kalite ve teknolojiyle üretim yapan Treysan, üretim teknolojisi ve kapasitesini teknolojik yatırımlarıyla sürekli desteklemektedir. 2003 yılından bu yana kullandıgı kaynaksız üretim teknolojisi ile, hem %25’lere varan malzeme tasarrufu yapmakta hem de tasarım ömürleri uzun ve paslanmaya karsı dayanıklı ürünler üretmektedir.
Üretim teknolojisini sürekli gelistiren Treysan, farklı tipte profillerin çesitli konfigürasyonlarda kaynaksız ve civatasız bir sekilde birlestirilmesinden olusan hafif çelik Robotruss Makas Sistemleri’ni üreterek, agır çelik kullanılarak üretilen makas sistemlerine alternatif getirmistir.

Treysan, iç-dıs duvar panel karkaslarını da Robotruss Makas Sistemleri’nde oldugu gibi, üstün otomasyon teknolojisiyle üretmektedir. Robopanel adı verilen bu iç-dıs panel karkasları ile istenilen boyutlarda, istenilen kapı ve pencere bosluklarında çok çesitli konfigürasyonlar olusturmak mümkün hale getirilmistir. Robopanel adı verilen bu iç-dıs panel karkasları ile istenilen boyutlarda, istenilen kapı ve pencere bosluklarında çok çesitli
konfigürasyonlarda olusturmak mümkün hale getirilmistir. 

Treysan, Robotruss ve Robopanel’de kullanılan profilleri galvaniz sacdan üretmektedir ve birlesiminde yine
kaynaksız üretim teknolojisini kullanmaktadır. Kullandıgı üstün teknolojisi sayesinde Robotruss ve Robopaneller bakım gerektirmemekte ve bu da büyük avantaj saglamaktadır. 

Treysan ayrıca 2008 yılında olusturdugu Ar-Ge departmanı ile daha ileri teknoloji
kullanarak, ürünlerinin kalitesini ve kullanım ömrünü her geçen gün artırmaya
çalısmaktadır.

ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
ÜRETİM TEKNOLOJİSİ