ENERJİ

PERAKENDE

TREPAŞ

IC İÇTAŞ Enerji Yatırım, Trakya Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ)’ın güçlü ve güvenilir marka imajı ile elektrik enerjisinin öncü perakende satış şirketlerinden biri konumunu güçlendirerek devam ettirmeyi, Trakya’daki müşteri memnuniyetini tüm Türkiye’ye yaymayı amaçlamaktadır.

Trakya Bölgesi’nde Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde 20 yıldır elektrik dağıtım işini yürüten ve bölgesinde en güvenilir kurumlar arasında yer alan, son kullanıcıya enerjiyi en etkin şekilde ulaştırmak hedefi ile faaliyetlerini sürdüren Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.,(TREDAŞ) 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun ilgili mevzuatları kapsamında “dağıtım” ile “perakende satış” faaliyetlerini ayrıştırmış, 01.01.2013 tarihinden itibaren  Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) Perakende Satış Faaliyeti konularında bölgedeki müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

TREPAŞ “Özel Tedarikçi” kimliği ile Serbest Tüketicilere indirimli fiyatlarla elektrik satışının yanında; “Görevli Perakende Satış Şirketi” kimliği ile farklı tedarikçi firmalardan enerji almayan tüm bölge müşterilerine de son kaynak tedariki yapmaktadır.

Güçlü ve güvenilir marka imajı ile sektörüne öncülük eden, tüm paydaşlarına katma değer yaratan, enerjinin lider perakende satış şirketi olmayı hedefleyen TREPAŞ, Trakya Bölgesinde hizmet verdiği 1 milyona yakın müşterisinin yanında, Türkiye genelinde büyük sanayi kuruluşları ve ticarethane gruplarında da oldukça önemli bir pazar payına sahip olup, birçok Kamu Kurumu’nun elektrik tedariğini de sağlamaktadır.

 Trepaş İnternet Sitesi İçin Tıklayınız

ETİC

ETİC Elektrik, 2015 yılı başı itibariyle IC İçtaş Elektrik Toptan Satış ve Ticaret A.Ş.’nin perakende elektrik satış markası olarak tüm Türkiye’de kampanyalar ve çeşitli satış kanalları aracılığı ile satış yapmaya başlamıştır.

İlk kampanyasına elektrik faturası oranında Digiturk içeriği vererek başlayan ETİC Elektrik, çeşitli sektörlerden güçlü şirketler ve meslek örgütleri ile kurumsal işbirlikleri yaparak sektörde yenilikçi kampanyalarla adını duyurmaya devam etmektedir.

Etic İnternet Sitesi İçin Tıklayınız